Виготовлення пам’ятників під “ключ”

Виробництво надгробних пам’ятників являє собою складний технологічний процес, що складається з декількох трудомістких етапів. Не всі ритуальні компанії готові запропонувати своїм клієнтам комплексну послугу. Ми вважаємо виготовлення пам’ятників «під ключ» одним зі своїх конкурентних переваг. У нашій компанії можливо здійснити весь виробничий цикл робіт — від розробки і узгодження проекту з замовником до безпосередньої установки пам’ятника і комплексного оформлення поховання.

Виробництво пам’ятників «під ключ» передбачає повний супровід замовлення з моменту звернення в нашу компанію до закінчення проекту. Спектр робіт в рамках даної послуги досить широкий і включає наступні етапи:

Вибір проекту пам’ятника. В даному випадку під пам’ятником розуміється весь комплекс елементів, які встановлюються на місце поховання — стелу, постамент, хрест, квітник, ритуальну огорожу, лавку, столик, цоколь. Є можливість як вибрати готовий проект, так і розробити новий ескіз спільно з нашими дизайнерами. Для більшої наочності ви також можете замовити 3D модель майбутнього поховання.

Нанесення зображень та епітафій на надгробний пам’ятник. Наявність власної майстерні і сучасні технології дозволяють нам виробляти граверні роботи будь-якої складності. Відповідно до побажань клієнта ми наносимо будь-які зображення на граніт. Гарантуємо максимальну відповідність зображення до оригіналів фотографій. Якість гравіювання не зміниться під впливом атмосферних факторів протягом десятиліть.

Заливка бетонної основи на кладовищі і проведення монтажних робіт. Якість установки залежить від вивчення особливостей грунтів та підбору арматури для фундаменту.

Наша компанія має свою  майстерню, що дозволяє не тільки значно скоротити терміни виготовлення, але і запропонувати пам’ятники будь-яких форм і конфігурацій. Ми даємо гарантію на всі вироблені роботи, а також надаємо послугу зберігання пам’ятників — в тому випадку, якщо він був замовлений, наприклад, в зимовий час, а установка планується в теплу пору року.( з настанням теплих днів?) Наші співробітники супроводжують клієнтів на всіх етапах роботи і готові відповісти на всі ваші запитання.