Про нас

Вироби з граніту сьогодні є дуже популярними в Україні, адже надійність і довговічність саме цього матеріалу вже давно стала справжнім еталоном якості.  Гарний, майстерно виготовлений надгробний пам’ятник може стати гідною прикрасою могили близької, дорогої серцю людини, а також прекрасною даниною пам’яті на довгі роки. Ми займаємось виготовленням та реалізацією виробів з граніту українських родовищ, якість яких перевірена досвідом сотень наших клієнтів.

Наша компанія має свою  майстерню, що дозволяє не тільки значно скоротити терміни виготовлення, але і запропонувати пам’ятники будь-яких форм і конфігурацій. Наші співробітники супроводжують клієнтів на всіх етапах роботи і готові відповісти на всі ваші запитання.

Професійна консультація, проведена нашими співробітниками, дозволить вам підібрати найбільш оптимальний варіант пам’ятника. Також ви можете скористатися каталогом, в якому представлені наші готові роботи.

В асортименті  наших товарів з граніту:
— гранітні пам’ятники одинарні;
— гранітні пам’ятники подвійні;
— гранітні пам’ятники дитячі;

Ви завжди можете замовити пам’ятник та отримати консультацію по будь-яких питань у наших співробітників. Просто зателефонуйте або зв’яжіться так, як це зручно вам.