Доставка і оплата

  • Готівкою (при одержанні товару)

Готівкова оплата приймається в офісі компанії або кур’єром під час доставки товару. При замовленні товарів з доставкою в межах території України, Ви можете розрахуватися готівкою безпосередньо в офісі транспортної компанії у своєму місті при одержанні товару (така послуга надається перевізником окремо і тарифікується у розмірі 1,5-2% від вартості товару).

  • Переказ грошей на банківську карту

Гроші розміщаються на спеціальному картковому рахунку в банку. Здійснити оплату можна в будь-якому банку України та за її межами. Реквізити на оплату Ви отримаєте у менеджерів факсом або електронною поштою.

Якщо Ви є власником картки від Приватбанку, то у Вас є можливість здійснити оплату через систему інтернет-банкінгу Приват24.


Способи доставки

 

  • Доставка транспортом підприємства

В залежності від об’єму замовлення ми здійснюємо доставку нашої продукції власним транспортом. Ціна обговорюється в індивідуальному порядку.

  • Доставка транспортними компаніями

Ви можете отримати замовлення за допомогою наступних автоперевізників. Детальніше про вартість доставки  у Ваше місто та місцезнаходження складів видачі дізнайтесь із сайту конкретної компанії: