Оформлення пам’ятника — вироби з бронзи, лампади і точені вироби з граніту

Благоустрій місця поховання включає в себе установку пам’ятника, огорожі, посадку рослин або (розбивку квітників ?), установку підставок або ваз, а також оформлення композиції додатковими декоративними виробами, наприклад, з бронзи.

З цього матеріалу виготовляються: хрести, квіти, лампади, рамки для портретів, букви, вази, скульптурні композиції.

Сам матеріал прослужить не один  десяток років. З часом бронзові елементи на пам’ятниках не втрачають своїх зовнішніх властивостей. Крім того, фігурні елементи з цього матеріалу є доступними для людей з різними фінансовими можливостями, тому в службах ритуальних послуг асортимент цих товарів постійно поповнюється і розширюється.

Мистецтво оформлення місць поховання сьогодні не обмежується встановленням виключно надгробних пам’ятників. Декорування могили покійних свічниками і лампадами — це данина християнській поминальній традиції. Рідкісні похоронні ритуали обходяться без застосування свічок. Вони служать особливою прикрасою траурній церемонії, а запалити свічку на могилі пішовшій у світ інший людини означає зробити його шлях світліше.

Гранітні лампади і свічники — ідеальне рішення цієї задачі. Граніт на сьогоднішній день визнаний оптимальним матеріалом для створення виробів ритуальної тематики. Його відрізняє міцність і стійкість до будь-яких впливів, і в той же час він пластичний і зручний в роботі. Ці вироби складуть прекрасний гармонійний ансамбль з гранітним пам’ятником.

Також наша майстерня займається виготовленням різних точених виробів з граніту. Основними виробами являються вази, колони та кулі.

Вази, гранітні свічники або лампади можна замовляти і для оформлення вже існуючого пам’ятника. Зазвичай їх розміщують біля основи постаментів або стел, серед квіткових ваз і композицій або на вершинах огорожі поховання.